O nás

Opravujeme vstřikovače solenoid i piezoelektrické a čerpadla typu Common rail značek Bosch, Delphi, Denso, VDO/Siemens/Continental. Opravujeme vstřikovače Bosch Pumpe Duse - PD. Opravujeme vstřikovače pro nákladní vozidla Bosch 0445120xxx série. Při opravách používáme originální náhradní díly, opravy probíhají dle předepsaných postupů výrobců, disponujeme profesionálním vybavením pro seřízení a opravy vstřikovačů. Disponujeme také speciálním měřícím zařízením pro zátěžové měření Piezo vstřikovačů - kapacity, zátěžového odporu, výšky zdvihu článku.

Specializujeme se také na odstraňování závad ve vstřikovacích systémech Delphi/Bosch/VDO/Denso.
Po předchozí dohodě je možné přivézt vozidlo k nám - odstranění závad vstřikovacího systému.

Naše testovací stanice

EPS 708

Modifikovaná stanice dle našich požadavků- ekvivalent Bosch EPS 708 doplněná o BIP sensor (snímač odezvy) a další průtokoměry, doplněná o CAMBOX pro PD vstřikovač. Kódování Delphi C2i, C3i, Bosch IMA 6,7,9 a ISA. VDO IIC, Denso 16QR, 22QR, 24QR a 30QR. Používáme pro testování čerpadel a vstřikovačů CR, testování PD vstřikovačů, kódování vstřikovačů.  

EPS 205

Modifikovaná stanice dle našich požadavků- ekvivalent Bosch EPS 205 doplněná o BIP sensor (snímač odezvy). Kódování Delphi C2i, C3i, Bosch IMA 6,7,9 a ISA. VDO IIC, Denso 16QR, 22QR, 24QR a 30QR. Používáme pro testování a kódování CR vstřikovačů.

Hartridge Sabre Expert

Stanice uvedená na trh od společnosti Delphi pro testování a kódování vstřikovačů všech výrobců až do 2700 bar. Kódování Delphi C2i, C3i, C4i, Bosch IMA 6,7,8,9 a ISA. VDO IIC, Denso 16QR, 22QR, 24QR a 30QR. Používáme pro testování a kódování CR vstřikovačů.