O nás

Opravujeme vstřikovače solenoid Bosch/Delphi/Denso i piezoelektrické Bosch, Denso i VDO/Continental/Siemens, mechanické vstřikovače Bosch/Delphi a čerpadla typu Common rail značek Bosch CP1/CP2/CP3/CP4, Delphi všechny modelové řady mimo Delphi Lucas EPIC, Denso, VDO/Continental/Siemens. Opravujeme vstřikovače Bosch Pumpe Duse PD i Siemens PPD a rotační čerpadla Bosch VP30/VP44/VE a Bosch Zexell. Opravujeme vstřikovače pro nákladní vozidla Bosch 0445120xxx série. Při opravách používáme originální náhradní díly, opravy probíhají dle předepsaných postupů výrobců, disponujeme profesionálním vybavením pro seřízení a opravy vstřikovačů. Disponujeme speciálním měřícím zařízením pro zátěžové měření Piezo vstřikovačů - zátěžového odporu, kapacity i výšky zdvihu článku. Specializujeme se také na odstraňování závad ve vstřikovacích systémech Delphi/Bosch/VDO/Denso. Úzce spolupracujeme s autorizovaným Bosch/Delphi/Denso/VDO diesel servisem. Po dohodě je možné přivézt vozidlo k nám k odstranění závad vstřikovacího systému.

Naše testovací stanice

EPS 708

Modifikovaná stanice dle našich požadavků- ekvivalent Bosch EPS 708 doplněná o BIP sensor (snímač odezvy) a další průtokoměry, doplněná o CAMBOX pro PD vstřikovač. Kódování Delphi C2i, C3i, Bosch IMA 6,7,9 a ISA. VDO IIC, Denso 16QR, 22QR, 24QR a 30QR. Používáme pro testování čerpadel a vstřikovačů CR, testování PD vstřikovačů, kódování vstřikovačů.  

EPS 205

Modifikovaná stanice dle našich požadavků- ekvivalent Bosch EPS 205 doplněná o BIP sensor (snímač odezvy). Kódování Delphi C2i, C3i, Bosch IMA 6,7,9 a ISA. VDO IIC, Denso 16QR, 22QR, 24QR a 30QR. Používáme pro testování a kódování CR vstřikovačů.

Hartridge Sabre Expert

Stanice uvedená na trh od společnosti Delphi pro testování a kódování vstřikovačů všech výrobců až do 2700 bar. Kódování Delphi C2i, C3i, C4i, Bosch IMA 6,7,8,9 a ISA. VDO IIC, Denso 16QR, 22QR, 24QR a 30QR. Používáme pro testování a kódování CR vstřikovačů.